top of page
zdrowe rano
Projekt bez tytułu_edited.png
Dietetyk Paulina Skorupka_edited.png

Paulina Skorupka 

 Dietetyk kliniczny

Jestem dietetykiem klinicznym i studentką psychologii,  ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Moją pasją jest dietetyka, psychodietetyka, szeroko pojęte zdrowie oraz trening siłowy. Wciąż poszerzam swoją wiedzę, aby udzielać jak najbardziej profesjonalnej pomocy. 
W swojej dietetycznej praktyce głównie zajmuję się dietoterapią otyłości, insulinooporności, cukrzycy typu 2, chorób tarczycy, PCOS, dostosuję również Twój jadłospis do treningu. Rozwijam swoje umiejętności nie tylko z zakresu żywienia, wciąż doszkalam się z zakresu kształtowania sylwetki przez trening siłowy. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim jakością udzielanych usług. Stawiam na ciągły kontakt i wzajemną współpracę bez stawiania sztucznych granic. 
Zapraszam Cię do współpracy, razem osiągniemy cel!

Dlaczego warto wybrać współpracę ze mną?

Zajęłam trzecie miejsce w plebiscycie Mistrzowie Urody w kategorii Dietetyk Roku w województwie łódzkim 2022r organizowanym przez Dziennik Łódzki.

Rekomendowany dietetyk; nalepsi 2022; dietetyk 2022

Otrzymałam nagrodę Najlepsi 2022, za znakomite opinie od moich Klientów. Dziękuję za uznanie i zachęcam do przeczytania, co Klienci napisali w Oferteo.pl

dyplom mistrzowie urody-1.jpg

Doszkalam się, aby moje usługi były najlepszej jakości 

CERTYFIKATY I DYPLOMY

bottom of page