top of page

Metamorfozy

Efekty podopiecznych

Za zgodą moich podopiecznych stworzyłam tablicę ich sukcesów i zmian, które głównie dokonały się w głowie. Zainspiruj się :) A jeśli chcesz również zobaczyć swoją przemianę na tej stronie lub po prostu chcesz zmienić swoją sylwetkę i zdrowie razem ze mną, odezwij się w mailu: paulinaskorupka.dietetyk@gmail.com

Beata

Z Panią Beatą współpracujemy już niecały rok, ale efekty naszej pracy przerosły nasze oczekiwania! :) 
Poza utratą kilogramów Pani Beata zyskała lepsze samopoczucie, pewność siebie, nową garderobę - poprzednia wymagała wymiany na mniejszy rozmiar :) a do tego zmniejszyłyśmy bóle pleców zaszczepiając przy okazji zdrowy nawyk aktywności fizycznej, który zostanie na długo! A to wszystko bez odmawiania sobie przyjemności.

-25kg to nie jest jeszcze ostanie słowo!

w trakcie:

przed:

-25kg

Kasia 25l.

"Przygodę z odchudzaniem zaczęłam już parę lat temu, ale oczywiście kilogramy spadały, lecz za chwilę wszystko wracało z podwojoną siłą. Na szczęście na mojej drodze znalazła się Paulina która wytłumaczyła kilka prostych zasad jak sobie radzić oraz, że praca stojąca to nie jest wystarczający ruch.  Dobrze dobrana i smaczna dieta plus aktywność fizyczna przynosi super efekty...."

przed:

po:

-19kg

bottom of page